Autor: Željka Birač, 1. 7. 2020.

Dragi učenici!

Stigao je kraj i ove nastavne godine  koja je bila posebna i razlikovala se u načinu rada od svih prethodnih godina. Znam da  vas  silno veseli to što smo se svi nekako uspjeli snaći u radu na daljinu.

Osjećam potrebu zahvaliti se svim učiteljima, stručnim suradnicima i ostalim djelatnicima škole koji su, svaki na svoj način,  pridonijeli da ovu nastavnu godinu uspješno privedemo kraju.

Posebno zahvaljujem i vama, dragi učenici, i vašim roditeljima na uloženom trudu da sve svoje obaveze izvršite na vrijeme i da postignete što bolji uspjeh. Već nekoliko godina u našem Razvojnom planu škole je istaknuta potreba za većom suradnja s roditeljima. Ove nastavne godine zaista smo maksimalno surađivali. Svim roditeljima svaka pohvala za uloženi trud i suradnju.

I ovoga ljeta želim vam ugodne  praznike, obilje sunca i bezbrižnih trenutaka da se odmorni vratite na početku nove školske godine, a učenicima osmog razreda želim uspješan upis u željenu srednju školu.

Vaša  ravnateljica!

OSTALE OBAVIJESTI

1. Svi učenici, koji su bili dužni vratiti udžbenike i tablete, a nisu to uspjeli napraviti iz određenih razloga, iste mogu vratiti  u školu do kraja tjedna ili u dogovoru s razrednicima.

Učenici koji će imati produženi rad mogu zadržati udžbenike za te       predmete i onda ih  vratiti.

2. Učenici koji još nisu vratili posuđene knjige iz knjižnice neka to učine   do podijele svjedodžbi.

3) Dopunski rad za učenike, koji imaju zaključenu jednu, dvije, tri ili četiri negativne ocjene, započeo je  u utorak 30. lipnja 2020. u 8 sati ili prema dogovoru s predmetnim učiteljem.

4) Podjela  svjedodžbi bit će prema sljedećem rasporedu:

a) Učenici 8. razreda u dogovoru sa svojim razrednicima

b)   9. srpnja 2020. u 8:30 sati podjela svjedodžbi učenicima 1. razreda

8:45 sati podjela svjedodžbi učenicima 2. razreda

9:00 sati  podjela svjedodžbi učenicima 3. razreda

9:15 sati podjela  svjedodžbi učenicima 4. razreda

c) 10. srpnja 2020. u 8:00  sati podjela svjedodžbi  učenicima 5. razreda

8:15 sati  podjela svjedodžbi učenicima  6. razreda

8:30 sati podjela svjedodžbi učenicima   7. razreda

5) Rokovi popravnih ispita, ako za njih bude potrebe,  bit će naknadno objavljeni na web stranici  škole.

Sve potrebne informacije o mogućim promjenama, o početku sljedeće školske godine 2020./2021. bit će  stavljene  na našu web stranicu i OBAVIJEST  koja će biti na vratima škole.